Menu Language Filter (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Language
he: שפה

en: Enabled
he: מופעל

en: Weight
he: משקל

en: Menu link
he: קישור תפריט
