Menu Language Filter (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Language
hr: Jezik

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: Menu link
hr: Izbornička poveznica
