Menu Language Filter (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Language
ja: 言語

en: Enabled
ja: 有効

en: Weight
ja: ウェイト

en: Menu link
ja: メニューリンク

en: Multilingual - Internationalization
ja: 多言語 - 国際化
