Menu Language Filter (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Language
jv: Basa

en: Enabled
jv: Urip

en: Weight
jv: Urutan

en: Menu link
jv: Tautan menu
