Menu Language Filter (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Language
km: ភាសា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Menu link
km: តំណ​ម៉ឺនុយ
