Menu Language Filter (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Language
lt: Kalba

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Menu link
lt: Meniu nuoroda
