Menu Language Filter (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Language
lv: Valoda

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Weight
lv: Svars

en: Menu link
lv: Izvēlnes saite
