Menu Language Filter (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Language
mn: Хэл

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Weight
mn: Жин

en: Multilingual - Internationalization
mn: Олон хэл - Олон хэлтэй болгох нь
