Menu Language Filter (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Language
nl: Taal

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: Menu link
nl: Menulink

en: Multilingual - Internationalization
nl: Meertalig - Internationalisering
