Menu Language Filter (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Language
oc: Lenga

en: Enabled
oc: Activat

en: Weight
oc: Pes

en: Menu link
oc: Ligam del menú

en: Multilingual - Internationalization
oc: Multilingüisme - Internacionalizacion
