Menu Language Filter (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Language
pl: Język

en: Enabled
pl: Włączone

en: Weight
pl: Waga

en: Menu link
pl: Pozycja w menu

en: Multilingual - Internationalization
pl: Wielojęzyczność - Umiędzynarodowienie
