Menu Language Filter (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Language
pt: Idioma

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Weight
pt: Peso

en: Menu link
pt: Link de menu

en: Multilingual - Internationalization
pt: Multi-idioma - Internacionalização
