Menu Language Filter (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Language
ru: Язык

en: Enabled
ru: Включено

en: Weight
ru: Вес

en: Menu link
ru: Ссылка меню

en: Multilingual - Internationalization
ru: Многоязычный - Интернационализация
