Menu Language Filter (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Language
sv: Språk

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Menu link
sv: Menylänk

en: Multilingual - Internationalization
sv: Flerspråkig - Språkhantering
