Menu Language Filter (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Language
ta: மொழி

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Weight
ta: எடை

en: Menu link
ta: பட்டியல் சுட்டி
