Menu Language Filter (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Language
tr: Dil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Menu link
tr: Menü bağlantısı
