Menu Language Filter (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Language
uk: Мова

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Weight
uk: Вага

en: Menu link
uk: Посилання меню

en: Multilingual - Internationalization
uk: Багатомовність - Інтернаціоналізація
