Menu Language Filter (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Enabled
vi: Bật

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Menu link
vi: Liên kết trên trình đơn
