Menu Language Filter (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Language
hi: भाषा

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Weight
hi: मान

en: Menu link
hi: मेनू लिंक
