Menu Link (Field) (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Title
af: Titel

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: Path
af: Pad

en: Expanded
af: Oopgemaak
