Menu Link (Field) (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Weight
ast: Pesu

en: Link
ast: Enllaz

en: Path
ast: Camín

en: Menu
ast: Menú

en: Expanded
ast: Expandíu

en: Menu link
ast: Enllaz del menú

en: Select list
ast: Esbilla
