Menu Link (Field) (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Weight
az: Çəki

en: Path
az: Yol

en: Menu
az: Menyu

en: Expanded
az: Genişləndirilmiş

en: Menu link
az: Menyu linki

en: Fields
az: Sahələr

en: in
az: daxildir

en: Select list
az: Siyahı seçin

en: About
az: Haqqında

en: Not in menu
az: Menyuda yoxdur

en: Enable <em>Description</em> field
az: <em>Təsvir</em> sahəsini aktivləşdirin

en: The text to be used for this link in the menu.
az: Menyuda bu keçid üçün istifadə ediləcək mətn.

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
az: Əgər seçilibsə və bu menyu linkinin uşaqları varsa, menyu həmişə genişləndirilmiş görünəcək.

en: Available menus
az: Mövcud menyular
