Menu Link (Field) (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Path
be: Сцежка

en: Menu
be: Меню

en: Expanded
be: Разгорнута

en: Menu link
be: Спасылка меню

en: Fields
be: Палі

en: Select list
be: Выпадаючы спіс

en: There was an error saving the menu link.
be: Адбылася памылка падчас захавання спасылкі меню.

en: About
be: Аб

en: Not in menu
be: Няма ў меню

en: Enable <em>Description</em> field
be: Дазволіць поле <em>Апісанне</em>

en: The text to be used for this link in the menu.
be: Тэкст, які будзе выкарыстоўвацца для гэтага пункту меню.

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
be: Калі выдзеленая і гэта спасылка меню маюць дачынныя элементы, то меню будзе заўседы з'яўляцца ў разгорнутым выглядзе.

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
be: Меньш значныя спасылкі меню адлюстроўваюцца перад больш значнымі спасылкамі.

en: Available menus
be: Даступныя меню

en: Shown when hovering over the menu link.
be: Паказваецца пры навядзенні ўказальніка мышы на спасылку меню.
