Menu Link (Field) (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: in
bo: ནང་དུ་

en: Select list
bo: མིང་ཐོ་གདམ་པ

en: Parent menu item
bo: གོང་རིམ་གྱི་གདམ་བྱང་ནང་ཚན

en: There was an error saving the menu link.
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག་ཉར་ཚགས་བྱེད་སྐབས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་བ།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Not in menu
bo: འདེམས་བྱང་ནང་དུ་མེད

en: Enable <em>Description</em> field
bo: <em>གསལ་བཤད་</em>ཀྱི་གནས་ཁོངས་ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: The text to be used for this link in the menu.
bo: འདེམས་བྱང་ཐོག་གི་སྦྲེལ་ཐག་ལ་སྤྱོད་དགོས་པའི་ཡི་གེ

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
bo: གལ་སྲིད་དེ་བདམས་ཟིན་པ་དང་འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག་ལ་ཡན་ལག་སྦྲེལ་ཐག་ཡོད་ན། འདེམས་བྱང་འདི་རྒྱུན་པར་རྒྱ་བསྐྱེད་པའི་རྣམ་པ་སྟོན་ངེས།

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
bo: ལྗིད་ཚད་ཆུང་བའི་འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག་རྣམས་ཆེ་བའི་སྔོན་དུ་ཤར་རྒྱུ་ཡིན།

en: Available menus
bo: སྤྱོད་རུང་པའི་འདེམས་བྱང

en: Shown when hovering over the menu link.
bo: འདེམས་ཐོའི་སྦྲེལ་ཐག་ཐོག་ཏུ་མདའ་རྟགས་སྐྱོད་དུས་འཆར་བ།
