Menu Link (Field) (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Weight
cy: Pwysau

en: Link
cy: Dolen

en: Path
cy: Llwybr

en: Menu
cy: Dewislen

en: Expanded
cy: Wedi ehangu

en: Fields
cy: Meysydd

en: Select list
cy: Dewis rhestr

en: Parent menu item
cy: Eitem dewislen rhiant

en: There was an error saving the menu link.
cy: Roedd gwall wrth gadw'r dolen i'r dewislen.
