Menu Link (Field) (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Weight
eo: Pezo

en: Link
eo: Ligilo

en: Path
eo: Vojo

en: Menu
eo: Menuo

en: Expanded
eo: Ekspansiigita

en: Menu link
eo: Ligilo al menuo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Select list
eo: Selekta listo

en: There was an error saving the menu link.
eo: Eraro konservante la menuligilon.

en: The text to be used for this link in the menu.
eo: La teksto estos uzita kiel ligilo en menuo.
