Menu Link (Field) (7.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Weight
fil: Timbang

en: Path
fil: Landas

en: Expanded
fil: Pinalawak

en: Menu link
fil: Kawing sa menu
