Menu Link (Field) (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Path
kk: Жол

en: Menu
kk: Мәзір

en: Expanded
kk: Кеңейтілген

en: Fields
kk: Өрістер

en: There was an error saving the menu link.
kk: Мәзір сілтемесін сақтау кезіндегі қате.

en: Not in menu
kk: Мәзірде емес
