Menu Link (Field) (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Path
lv: Ceļš

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Expanded
lv: Izvērsts

en: Menu link
lv: Izvēlnes saite

en: Fields
lv: Lauki

en: in
lv: iekš

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: There was an error saving the menu link.
lv: Kļūda saglabājot izvēlnes saiti.

en: About
lv: Par

en: Not in menu
lv: Nav izvēlnē

en: The text to be used for this link in the menu.
lv: Teksts, kas tiks izmantots šai saitei izvēlnē.

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
lv: Izvēlnes elementi ar mazāku svaru tiks rādīti pirms elementiem ar lielāku svaru.

en: Available menus
lv: Pieejamās izvēlnes

en: Shown when hovering over the menu link.
lv: Tiek rādīts, kad lietotājs norāda uz izvēlnes elementu.
