Menu Link (Field) (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Path
ne: मार्ग

en: Menu
ne: मेनु
