Menu Link (Field) (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Weight
nl: Gewicht

en: Path
nl: Pad

en: Expanded
nl: Uitgeklapt

en: Menu link
nl: Menulink

en: Fields
nl: Velden

en: Select list
nl: Selectielijst

en: Parent menu item
nl: Bovenliggend menu-item

en: There was an error saving the menu link.
nl: Er is een fout opgetreden tijden het opslaan van de menulink.

en: About
nl: Over

en: Not in menu
nl: Niet in een menu

en: There was a problem creating field %label: @message.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het aanmaken van het veld %label: @message

en: Enable <em>Description</em> field
nl: Veld <em>Omschrijving</em> inschakelen

en: The text to be used for this link in the menu.
nl: De tekst die wordt gebruikt voor de link in het menu.

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
nl: Wanneer deze menulink is geselecteerd en het heeft onderliggende menulinks, dan zal het menu altijd uitgeklapt worden weergeven.

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
nl: Menulinks met een lager gewicht worden weergegeven voor links met een groter gewicht.

en: Available menus
nl: Beschikbare menu's

en: Shown when hovering over the menu link.
nl: Wordt getoond wanneer met de cursor over de menulink wordt bewogen.

en: Populate
nl: Invullen
