Menu Link (Field) (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Path
sk: Cesta

en: Expanded
sk: Rozbalené

en: Menu link
sk: Odkaz v menu

en: Fields
sk: Polia

en: Select list
sk: Výberové pole

en: Parent menu item
sk: Nadradená menu položka

en: There was an error saving the menu link.
sk: Nastala chyba pri ukladaní odkazu z menu.

en: About
sk: Informácie o

en: Not in menu
sk: Nie je v menu

en: There was a problem creating field %label: @message.
sk: Vyskytol sa problém počas vytvárania poľa %label: @message.

en: Enable <em>Description</em> field
sk: Povoliť pole <em>Popis</em>

en: The text to be used for this link in the menu.
sk: Text, ktorý bude použitý pre tento odkaz v menu.

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
sk: Ak je vybrané a tento odkaz v menu má potomkov, menu sa zobrazí vždy rozbalené.

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
sk: Odkazy menu s nižšími váhami sú zobrazené pred odkazmi s vyššími váhami.

en: Available menus
sk: Dostupné menu

en: Shown when hovering over the menu link.
sk: Zobrazí sa pri nájazde myšou nad odkaz v menu.
