Menu Link (Field) (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Weight
ta: எடை

en: Link
ta: சுட்டி

en: Path
ta: பாதை

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Expanded
ta: விரிவாக்கப்பட்டது

en: Menu link
ta: பட்டியல் சுட்டி

en: Select list
ta: தெரிவு பட்டியல்

en: There was an error saving the menu link.
ta: இந்த வரைப்பட்டி தொடுப்பினை சேமிப்பதில் பிழை

en: About
ta: பற்றி

en: Not in menu
ta: பட்டியில் இல்லை
