Menu Link (Field) (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Weight
bs: Težina

en: Path
bs: Putanja

en: Menu
bs: Meni

en: Fields
bs: Polja

en: in
bs: u

en: Select list
bs: Select lista

en: There was an error saving the menu link.
bs: Došlo je do greške pri čuvanju meni linka.
