Menu Link (Field) (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Path
ca: Camí

en: Menu
ca: Menú

en: Expanded
ca: Expandit

en: Menu link
ca: Enllaç del menú

en: Fields
ca: Camps

en: in
ca: a

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: Parent menu item
ca: Element pare de menú

en: There was an error saving the menu link.
ca: Hi ha hagut un error desant l'enllaç de menú.

en: About
ca: Detalls

en: Not in menu
ca: No està al menú

en: There was a problem creating field %label: @message.
ca: Hi ha hagut un error al crear el camp %label: @message.

en: Enable <em>Description</em> field
ca: Habilita el camp <em>Description</em>

en: The text to be used for this link in the menu.
ca: El text que s'utilitzarà al menú per aquest enllaç.

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
ca: Si se selecciona i aquest enllaç de menú té fills, el menú apareixerà sempre ampliat.

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
ca: Els enllaços de menú amb un pes inferior es mostren abans que els enllaços amb un pes superior.

en: Available menus
ca: Menús disponibles

en: Shown when hovering over the menu link.
ca: Es mostra quan es passa per damunt de l'enllaç de menú.
