Menu Link (Field) (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Weight
et: Kaal

en: Path
et: Tee

en: Menu
et: Menüü

en: Expanded
et: Laiendatud

en: Menu link
et: Menüülink

en: Fields
et: Väljad

en: in
et: hulgas

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Parent menu item
et: Vanemmenüükirje

en: There was an error saving the menu link.
et: Menüü viite salvestamisel tekkis viga.

en: About
et: Programmist

en: Not in menu
et: Pole menüüs

en: There was a problem creating field %label: @message.
et: Välja %label loomisel tekkis viga: @message.

en: Enable <em>Description</em> field
et: Aktiveeri <em>Kirjelduse</em> väli

en: The text to be used for this link in the menu.
et: Menüüs kuvatav nimetus sellele viitele.

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
et: Kui on valitud ning menüülink sisaldab alamelemente, siis näidatakse seda menüülinki alati avatuna.

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
et: Väiksema kaaluga menüülinke näidatakse suurema kaaluga linkidest eespool.

en: Available menus
et: Kasutuselolevad menüüd

en: Shown when hovering over the menu link.
et: Näidatakse hiirega üle menüülingi liikudes.
