Menu Link (Field) (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Path
eu: Bide-izena

en: Menu
eu: Menua

en: Expanded
eu: Zabalduta

en: Menu link
eu: Menu esteka

en: Fields
eu: Eremuak

en: Select list
eu: Aukeratu zerrenda

en: There was an error saving the menu link.
eu: Errore bat izan da menuko lotura gordetzerakoan.

en: About
eu: (r)i buruz

en: Not in menu
eu: Ez dago estekarik menuan

en: The text to be used for this link in the menu.
eu: Esteka hontan erabiliko den testua menuan.

en: Available menus
eu: Menu erabilgarriak

en: Shown when hovering over the menu link.
eu: Erakutsi kurtsorea menuaren estekaren gainetik pasatzen denean.
