Menu Link (Field) (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Cancel
is: Avlýs

en: Description
is: Lýsing

en: Weight
is: Vekt

en: Path
is: Leið

en: Menu
is: Valmynd

en: Expanded
is: Víðkað

en: There was an error saving the menu link.
is: Ein feilur kom fyri tá ið valmyndarleinkið varð goymt.

en: About
is: Um
