Menu Link (Field) (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Titill

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Weight
is: Vægi

en: Link
is: Hlekkur

en: Path
is: Slóð

en: Menu
is: Valmynd

en: Expanded
is: Útvíkkað

en: Fields
is: Svæði

en: There was an error saving the menu link.
is: Villa kom fram við vistun valmyndarhlutans.

en: About
is: Um

en: Not in menu
is: Ekki í valmynd
