Menu Link (Field) (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Weight
jv: Urutan

en: Link
jv: Tautan

en: Expanded
jv: Mekarnā

en: Menu link
jv: Tautan menu

en: Fields
jv: Field

en: Select list
jv: Daftar pilih

en: There was an error saving the menu link.
jv: Ānā kaluputan nalikā nyimpen pranala menu.

en: About
jv: Ngenani

en: Not in menu
jv: Ora kalebu menu

en: Enable <em>Description</em> field
jv: Uripna field <em>Description</em>

en: The text to be used for this link in the menu.
jv: Teks sing digunaknā kanggo pranala iki nang menu.

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
jv: Yén dipilih lan pranala menu iki nduweni anakan, menu bakal terus dimegaraké.

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
jv: Pranala menu sing boboté luwih cilik ditampilaké sakdurungé pranala sing boboté luwih gedhé.

en: Available menus
jv: Menu sing cumawis

en: Shown when hovering over the menu link.
jv: Ditampilna yén kursor ngliwati ndhuwur pranala menu.
