Menu Link (Field) (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Path
ka: გზა

en: Menu
ka: მენიუ

en: Expanded
ka: გაშლილი

en: Menu link
ka: მენიუს ბმული

en: Fields
ka: ველები
