Menu Link (Field) (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Expanded
km: ពង្រីក​

en: Menu link
km: តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Select list
km: ជ្រើស​បញ្ជី

en: There was an error saving the menu link.
km: មាន​កំហុស​ក្នុង​ការ​រក្សា​ទុក​តំណ​ម៉ឺនុយ ។​

en: About
km: អំពី

en: Not in menu
km: មិន​មែន​នៅ​ក្នុង​ម៉ឺនុយ

en: There was a problem creating field %label: @message.
km: មាន​បញ្ហា​ក្នុង​ការ​បង្កើត​ %label វាល​ ៖ @message ។

en: Enable <em>Description</em> field
km: បើក​វាល​ <em>សេចក្តី​ពិពណ៌នា​</em>

en: The text to be used for this link in the menu.
km: អត្ថបទ​ដែល​ត្រូវ​ប្រើ​សម្រាប់​តំណ​នេះ​នៅ​ក្នុងម៉ឺនុយ​ ។

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
km: បើ​បាន​ជ្រើស​​ ហើយ​តំណ​ម៉ឺនុយ​នេះ​មាន​កូន​ ម៉ឺនុយ​នឹង​បង្ហាញ​រង្វើល​ជា​និច្ច​ ។

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
km: តំណ​ម៉ឺនុយ​ដែល​មាន​ទម្ងន់​តូច​ជាង​នឹង​ត្រូវ​បង្ហាញ​មុន​តំណ​ដែល​មាន​ទម្ងន់​ធំ​ជាង ។

en: Available menus
km: ម៉ឺនុយ​ដែល​អាច​រក​បាន​

en: Shown when hovering over the menu link.
km: បង្ហាញ​នៅ​ពេល​ដែល​ដាក់​កណ្ដុរ​នៅ​លើ​តំណ​ម៉ឺនុយ ។
