Menu Link (Field) (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: in
kn: ಒಳಗೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
