Menu Link (Field) (7.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Path
ml: വഴി

en: Menu
ml: മെനു
