Menu Link (Field) (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Weight
mn: Жин

en: Link
mn: Холбоос

en: Path
mn: Зам

en: Menu
mn: Цэс

en: Expanded
mn: Дэлгэгдсэн
