Menu Link (Field) (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Weight
mr: मुल्य

en: Link
mr: दुवा

en: Path
mr: रस्ता
