Menu Link (Field) (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Weight
oc: Pes

en: Link
oc: Ligam

en: Path
oc: Camin

en: Menu
oc: Menú

en: Expanded
oc: Desplegat

en: Menu link
oc: Ligam del menú

en: Fields
oc: Camps

en: in
oc: dins

en: Select list
oc: Lista de seleccion

en: Parent menu item
oc: Element de menú parent

en: There was an error saving the menu link.
oc: I a agut una error en enregistrant lo ligam de menú.

en: About
oc: A prepaus

en: Not in menu
oc: Pas dins lo menú

en: There was a problem creating field %label: @message.
oc: Hi ha hagut un error al crear el camp %label: @message.

en: Enable <em>Description</em> field
oc: Activar lo camp <em>Description</em>

en: The text to be used for this link in the menu.
oc: Lo tèxte que s'utilizarà al menú per aqueste enllaç.

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
oc: Se se selecciona aqueste ligam de menú a filhs, lo menú apareisserà totjorn ampliat.

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
oc: Los ligams de menú amb un pes inferior s'afichan abans que los ligams amb un pes superior.

en: Available menus
oc: Menús disponibles

en: Shown when hovering over the menu link.
oc: S'aficha quand es passa per damunt del ligam de menú.
