Menu Link (Field) (7.x-1.0-alpha1) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Path
or: ପଥ

en: Expanded
or: ସମ୍ପ୍ରସାରିତ
