Menu Link (Field) (7.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Weight
os: Уæз

en: Path
os: Фæндаг
