Menu Link (Field) (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Weight
ps: وزن

en: Link
ps: تړونی

en: Path
ps: يونلور

en: Menu
ps: غورنۍ

en: About
ps: په اړه
